Blog o materiałach budowlanych
Odwiedź nasz sklep internetowy

Blog Budowlany 2021

Montaż Sufitu Podwieszanego Nigdy Nie Był Prostszy
Sufity podwieszane na stałe zadomowiły się w biurowcach, pomieszczeniach pod wynajem oraz w budynkach użyteczności publicznej. Nie ma się czemu dziwić - są bardzo praktyczne, pozwalając jednocześnie w bardzo estetyczny sposób ukryć kable oraz wszelkie niedoskonałości stropu.
Opublikowano: 15.07.2020
Czytaj więcej
Jaki Tynk Dekoracyjny Wybrać? Propozycja od Firmy Arsanit
Architekci oraz specjaliści do spraw wystroju wnętrz prześcigają się w pomysłach na nowoczesną aranżację domów. Odpowiedzią na to stał się dynamicznie rosnący rynek tynków dekoracyjnych, które pozwalają tworzyć wspaniałe wykończenia powierzchni.
Opublikowano: 07.07.2020
Czytaj więcej
Stabilnie, Bezpiecznie i Solidnie - Czyli Kotwienie, Równanie, i Hydroizolacja z Firmą Mapei
Mapei to firma z włoskimi korzeniami produkująca produkty chemiczne dla branży budowlanej. Założona w 1937 roku w Mediolanie działa nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, dostarczając fachowcom niezawodnych i profesjonalnych produktów w przystępnych cenach. 
Opublikowano: 01.07.2020
Czytaj więcej
Styropian szary czy biały - co wybrać?
Wchodząc do lokalnego marketu budowlanego albo przeglądając oferty internetowe, spotkamy się z całą gamą kolorystyczną styropianów. Wbrew pozorom odcienie nie służą artystycznemu przyozdobieniu domu, lecz pełnią konkretną funkcję. Czym więc różni się styropian szary (grafitowy) od styropianu białego?
Opublikowano: 17.06.2020
Czytaj więcej
Pianka pistoletowa firmy Fischer – właściwości i zastosowanie
W obecnych czasach nie znajdziemy fachowca, który nie miałby w swoim podręcznym arsenale puszki z produktem poliuretanowym. Pianki budowlane szturmem weszły w branżę wykończeniową oraz remontową. Oferują bardzo wysoki stopień izolacji termicznej oraz akustycznej, a dodatkowo są proste i szybkie w aplikacji. Do czego zatem przydadzą się najbardziej?
Opublikowano: 10.06.2020
Czytaj więcej

Promocje