Spoinowanie płyt gipsowo-kartonowych to czynność, którą warto dobrze przeprowadzić. Ewentualne błędy będą skutkowały nieestetycznie wyglądającymi pęknięciami. Na szczęście są sposoby, jak i materiały, pozwalające uniknąć tych nieprzyjemnych rozczarowań. Jednym z takich produktów są taśmy Tuff Tape.
Opublikowano: 13.05.2020
czytaj więcej
Remont bądź budowa łazienki nie jest prostą sprawą. Wymaga od Ciebie nie tylko sporych nakładów czasu i pracy, ale również odpowiedniego zaplanowania czynności budowlanych. Dobrze przemyślany projekt oszczędzi Ci niepotrzebnych nerwów i problemów.
Opublikowano: 29.04.2020
czytaj więcej
Znasz to drażniące uczucie, kiedy już wiesz, że ściany w Twoim domu muszą zostać odświeżone? A może dopiero przymierzasz się do pierwszego malowania i zastanawiasz się jak to zrobić? Nasz kompletny poradnik pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić prace krok po kroku. 
Opublikowano: 22.04.2020
czytaj więcej
Folia kubełkowa jest popularnym materiałem zabezpieczającym powłokę hydroizolacyjną fundamentów oraz doskonale sprawdza się w rozwiązaniach drenażowych.
Opublikowano: 15.04.2020
czytaj więcej
Pogoda za oknem staje się coraz lepsza. Już niedługo wyciągniesz leżak, parasol i rozpalisz grilla. Do tego będziesz jeszcze potrzebować odpowiedniego miejsca, najlepiej porządnego balkonu lub tarasu, na którym rozłożysz wszystkie niezbędnego do udanego relaksu rzeczy.
Opublikowano: 23.03.2020
czytaj więcej
Dzisiaj pokażemy Wam jak wybrać odpowiednią farbę zależnie od pomieszczenia i indywidualnych potrzeb. Jak sami się pewnie domyślacie nie jest to prosty wybór, dlatego postaramy się Wam nieco przybliżyć ten temat.
Opublikowano: 30.12.2019
czytaj więcej

Znajdź nas

Allegro Facebook