Pogoda za oknem staje się coraz lepsza. Już niedługo wyciągniesz leżak, parasol i rozpalisz grilla. Do tego będziesz jeszcze potrzebować odpowiedniego miejsca, najlepiej porządnego balkonu lub tarasu, na którym rozłożysz wszystkie niezbędnego do udanego relaksu rzeczy.
Opublikowano: 23.03.2020
czytaj więcej
Dzisiaj pokażemy Wam jak wybrać odpowiednią farbę zależnie od pomieszczenia i indywidualnych potrzeb. Jak sami się pewnie domyślacie nie jest to prosty wybór, dlatego postaramy się Wam nieco przybliżyć ten temat.
Opublikowano: 30.12.2019
czytaj więcej
Ostatnio pokazywaliśmy jak nakładać gotową masę szpachlową i przygotować ściany do dalszej obróbki. W tym artykule opowiemy i pokażemy Wam, jak przygotować podłoże z masy szpachlowej pod malowanie farbami Kabe. Jest to bardzo ważny etap, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę jeżeli chcemy uzyskać zadowalający efekt.
Opublikowano: 11.12.2019
czytaj więcej
W dzisiejszym artykule pokażemy Wam proces nakładania gotowej masy szpachlowej Profinisz. Nasz deweloper spisał się na medal. Mieszkanie oddane w terminie, usterek brak, klucze przekazane. Nasze mieszkanie odebraliśmy w tzw. „stanie deweloperskim” więc teraz musimy położyć podłogę, wykończyć łazienkę, zamontować kuchnię no i oczywiście całe pomalować. Na całe szczęście ściany wytynkowane gipsowymi tynkami maszynowymi nie zostały „pobielone”. Taki...
Opublikowano: 04.12.2019
czytaj więcej
W tym artykule przedstawimy Wam odpowiedni sposób spoinowania oraz jak wykonać szpachlowanie natryskowe przy użyciu produktów firmy Knauf. Odpowiednie spoinowanie uzyskamy dzięki użyciu gotowej masy do spoinowania Knauf Fill&Finish w połączeniu z mocną taśmą hybrydową.
Opublikowano: 28.11.2019
czytaj więcej
 Poszukiwanie takich produktów nie jest proste, ponieważ wytrzymałość i atrakcyjny wygląd nie zawsze idą w parze z dobrą ceną. Okazuje się jednak, że jest materiał, który łączy wszystkie te cechy - jest nim znany od wieków klinkier.
Opublikowano: 26.11.2019
czytaj więcej

Znajdź nas

Allegro Facebook