Twoja działka nie jest podłączona do gminnej sieci kanalizacji? Chcesz, aby Twój dom był bardziej przyjazny środowisku i ekologiczny? A może po prostu nie chcesz ciągle wzywać szambiarki i płacić za wywóz ścieków? Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest odpowiedzią na wszystkie powyższe problemy i jednocześnie pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Opublikowano: 10.08.2020
czytaj więcej
Wełna mineralna to świetny materiał izolacyjny o bardzo niskim współczynniku termoprzewodzenia. Niestety, na rynku znajdziemy wiele jej odmian, a produkty oferowane przez niektóre firmy nie są godne polecenia. Jaką wełnę mineralną wybrać i na co uważać podczas zakupu?
Opublikowano: 05.08.2020
czytaj więcej
Kładzenie glazury to bardzo żmudne zadanie, które wymaga wprawy, specjalistycznych narzędzi i dokładnego oka. Czasami jednak i to nie wystarcza, a my niechcący skrzywimy płytkę, psując końcowy efekt naszej pracy. Jak temu zapobiec i jednocześnie ułatwić sobie pracę?
Opublikowano: 27.07.2020
czytaj więcej
Pomimo upływu lat krycie dachu papą termozgrzewalną nadal posiada wielu zwolenników. Jest to relatywnie tania i nieskomplikowana metoda izolacji dachu, która wykonana w odpowiedni sposób potrafi wytrzymać wiele lat. W jaki sposób odpowiednio pokryć dach papą termozgrzewalną?
Opublikowano: 22.07.2020
czytaj więcej
Sufity podwieszane na stałe zadomowiły się w biurowcach, pomieszczeniach pod wynajem oraz w budynkach użyteczności publicznej. Nie ma się czemu dziwić - są bardzo praktyczne, pozwalając jednocześnie w bardzo estetyczny sposób ukryć kable oraz wszelkie niedoskonałości stropu.
Opublikowano: 15.07.2020
czytaj więcej
Wybór odpowiedniego rodzaju kleju do płytek gwarantuje nam, że płytki nie odpadną po kilku miesiącach. Jeśli kładziemy glazurę na podłodze w naszym mieszkaniu, może ujść nam na sucho kiepsko dobrana zaprawa klejąca.  Natomiast w miejscach newralgicznych takich jak łazienka, taras czy tak zwane podłoża odkształcalne, konieczne jest zakupienie specjalnego spoiwa dostosowanego do konkretnych warunków.
Opublikowano: 09.07.2020
czytaj więcej

Znajdź nas

Allegro Facebook