Nadproża są ważnymi elementami konstrukcyjnymi umieszczanymi w otworach drzwiowych oraz okiennych w czasie budowania domu. Ich funkcją jest przeniesienie obciążenia, które oddziałuje na przerwę w murze, na ściany bo obu jej stronach.
Opublikowano: 27.05.2020
czytaj więcej
Płyta OSB jest jednym z tych materiałów, które są uniwersalne i znajdują wiele zastosowań. Doskonale sprawdzi się nie tylko na ścianach i podłogach, ale również przy budowie dachu. Z tego artykułu dowiesz się więcej o budowaniu sztywnych poszyć dachowych i wykorzystaniu w tym celu płyt OSB.
Opublikowano: 20.05.2020
czytaj więcej
Spoinowanie płyt gipsowo-kartonowych to czynność, którą warto dobrze przeprowadzić. Ewentualne błędy będą skutkowały nieestetycznie wyglądającymi pęknięciami. Na szczęście są sposoby, jak i materiały, pozwalające uniknąć tych nieprzyjemnych rozczarowań. Jednym z takich produktów są taśmy Tuff Tape.
Opublikowano: 13.05.2020
czytaj więcej
Remont bądź budowa łazienki nie jest prostą sprawą. Wymaga od Ciebie nie tylko sporych nakładów czasu i pracy, ale również odpowiedniego zaplanowania czynności budowlanych. Dobrze przemyślany projekt oszczędzi Ci niepotrzebnych nerwów i problemów.
Opublikowano: 29.04.2020
czytaj więcej
Znasz to drażniące uczucie, kiedy już wiesz, że ściany w Twoim domu muszą zostać odświeżone? A może dopiero przymierzasz się do pierwszego malowania i zastanawiasz się jak to zrobić? Nasz kompletny poradnik pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić prace krok po kroku. 
Opublikowano: 22.04.2020
czytaj więcej
Folia kubełkowa jest popularnym materiałem zabezpieczającym powłokę hydroizolacyjną fundamentów oraz doskonale sprawdza się w rozwiązaniach drenażowych.
Opublikowano: 15.04.2020
czytaj więcej

Znajdź nas

Allegro Facebook