Ostatnio pokazywaliśmy jak nakładać gotową masę szpachlową i przygotować ściany do dalszej obróbki. W tym artykule opowiemy i pokażemy Wam, jak przygotować podłoże z masy szpachlowej pod malowanie farbami Kabe. Jest to bardzo ważny etap, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę jeżeli chcemy uzyskać zadowalający efekt.
Opublikowano: 11.12.2019
czytaj więcej
W dzisiejszym artykule pokażemy Wam proces nakładania gotowej masy szpachlowej Profinisz. Nasz deweloper spisał się na medal. Mieszkanie oddane w terminie, usterek brak, klucze przekazane. Nasze mieszkanie odebraliśmy w tzw. „stanie deweloperskim” więc teraz musimy położyć podłogę, wykończyć łazienkę, zamontować kuchnię no i oczywiście całe pomalować. Na całe szczęście ściany wytynkowane gipsowymi tynkami maszynowymi nie zostały „pobielone”. Taki...
Opublikowano: 04.12.2019
czytaj więcej
W tym artykule przedstawimy Wam odpowiedni sposób spoinowania oraz jak wykonać szpachlowanie natryskowe przy użyciu produktów firmy Knauf. Odpowiednie spoinowanie uzyskamy dzięki użyciu gotowej masy do spoinowania Knauf Fill&Finish w połączeniu z mocną taśmą hybrydową.
Opublikowano: 28.11.2019
czytaj więcej
 Poszukiwanie takich produktów nie jest proste, ponieważ wytrzymałość i atrakcyjny wygląd nie zawsze idą w parze z dobrą ceną. Okazuje się jednak, że jest materiał, który łączy wszystkie te cechy - jest nim znany od wieków klinkier.
Opublikowano: 26.11.2019
czytaj więcej
Komfort akustyczny oraz odpowiednie docieplenie, to bez wątpienia jedne z ważniejszych czynników zarówno w domowym zaciszu jak i miejscu pracy. W dzisiejszym artykule, pokażemy Wam jeden ze sposobów wykonania przedścianki z płyt gipsowo-kartonowych Knauf Akustik Plus na konstrukcji stalowej. Taka przedścianka w systemie suchej zabudowy nie tylko pomoże docieplić zimną ścianę ale przede wszystkim wygłuszy zbyt głośnych sąsiadów. Najważniejszą...
Opublikowano: 20.11.2019
czytaj więcej
Dzięki tynkowaniu ściana nabiera wiele cennych właściwości. Staje się odporniejsza na ogień i wilgoć, a zarazem gwarantuje uzyskanie wewnątrz budynku przyjaznego i bezpiecznego mikroklimatu. Tynkowanie ścian sprawia jeszcze, że wnętrze staje się znacznie piękniejsze.
Opublikowano: 25.10.2019
czytaj więcej

Znajdź nas

Allegro Facebook